Anketa o zadovoljstvu pacientov 2024

1. nadstropje hodnik D (1. vrata na levo)

OBVESTILO!

Obveščam vas, da bo šola za bodoče starše od 27.7. do 19.8 zaprta zaradi letnega dopusta. Med tem časom ne bo telefonskih informacij in naročanja. Prijave na pripravo na porod bodo potekale preko spletne pošte: sola.starsev@zd-celje.si.

Obveščamo vas, da se bodo priprave na porod, od 27.5.2024 do nadaljnega, izvajale samo v živo in ne več preko zoom-a.

Ob enem še sporočamo, da se lahko nosečnice po 12. tednu in mamice 8. tednov po porodu, naročite na vadbo za nosečnice ter mamice na e-naslov: barbara.bracic-likovic@zd-celje.si, ki jo izvaja dipl. kineziologinja v telovadnici Centra za krepitev zdravja. Več o tem najdete na spletni strani CKZ Celje: https://www.zd-celje.si/si/osnovno-zdravstvo/2244-center-za-krepitev-zdravja (razdelek PRIPRAVA NA POROD IN STARŠEVSTVO).